aloevera330

Sok z aloesu bio 330 ml

15.39 zł
- +

Sok z aloesu chciałam wprowadzić do Jadłosfery już dawno. Wiem, że ma wśród Was swoich wiernych fanów. Szybko jednak się okazało, że znalezienie naturalnego soku, takiego tylko z aloesu, to prawdziwe wyzwanie. Cieszę się, że wreszcie mogę Wam taki przedstawić! Kosztujcie. Sam (choć niczym nie dosłodzony jest nieco kwaśny w smaku) albo w mieszance z innymi sokami. Bardzo fajnie sprawdza się w połączeniu z naturalnie wyciskanymi sokami.

Jakie pozytywne właściwości ma taki sok? Wiele. Wspiera proces odchudzania, przyspieszając przemianę materii. Reguluje pH żołądka, więc może być przydatny dla tych, co mają stany zapalne układu pokarmowego, wrzody, czy nieżyt żołądka. Wspiera układ immunologiczny, czyli pomaga nam przetrwać w walce z bakteriami i wirusami (a kysz!). Wspomaga oczyszczenie nerek i wątroby. Zmniejsza poziom złego cholesterolu.

Wytwórca zaleca picie takiego soku 3 razy dziennie po 20 ml. Po otwarciu należy przechowywać w chłodnym miejscu.

Sok z aloesu nie powinien być stosowany podczas ciąży i karmienia piersią, chorób jelit i nerek oraz hemoroidów (za medonet.pl).

Skład: ekologiczny sok z aloesu 100%

KTO SERWUJE?

Medicura to niemiecka firma z Burglauer, która uważa, że natura zawiera wszystkie najlepsze lekarstwa i wytwarza naturalne produkty pomagające żyć w zdrowiu. Dba o pochodzenie FAIR-TRADE produktów, dba o naturalne składniki. 

Sok z aloesu bio 330 ml

Medicura
15.39
- +