EKO-ROKE-Polska-Roza---Sok-z-owocow-rokitnika

Sok z owoców rokitnika BIO 250 ml

20.59 zł
- +
Rokitnik to roślina od lat znana w tradycji ludowej. Przydaje się zwłaszcza w jesienno-zimowym okresie, gdy jesteśmy bardziej podatni na przeziębienia oraz inne infekcje. Korzystnie wpłynie na samopoczucie i urozmaici zdrowo zbilansowaną dietę.

Ekologiczny sok z rokitnika możesz pić bezpośrednio (proponowana dawka to 1x 50 ml dziennie) lub rozcieńczając go. Sok podkreśli smak wielu potraw i napojów. Powstał wyłącznie z owoców rokitnika bez żadnych dodatków, Został zamknięty w butelce z brązowego szkła (250 ml), która chroni produkt przed utratą cennych witamin oraz pozostałych składników odżywczych.

KTO SERWUJE?

Polska Róża to całkowicie polska firma z tradycją. Została założona 40 lat temu, w 1979 roku, przez inż. Ernesta Michalskiego, który odkrył bogactwo, jakie dają owoce róży. Owoce róży, odmiany Rosa rugosa, to jedno z najbogatszych źródło naturalnej, owocowej witaminy C, rosnące naturalnie w Polsce. Firma jest producentem soków NFC to oznacza, że soki Polska Róża nie pochodzą z koncentratu, ale z bezpośredniego tłoczenia.

Sok z owoców rokitnika BIO 250 ml

Polska Róża
20.59
- +