Dostawa

Drodzy Klienci Jadłosfery,

robimy, co możemy, żebyście w ekspresowym tempie mogli cieszyć się dobrym jedzeniem:) Wszystkie produkty, które możecie u nas kupić czekają zwarte i gotowe na wysyłkę w naszym magazynie. Zamówienia złożone do godziny 9:00 w dni robocze (opłacone przez dotpay lub przesyłka za pobraniem) staramy się zrealizować jeszcze tego samego dnia roboczego. Paczki powinny do Was wtedy szczęśliwie dojechać następnego dnia roboczego po nadaniu.

Koszt kuriera to 14,49 zł przy zaksięgowanej płatności lub 16,69 zł przy opcji kurier za pobraniem.

Przy zamówieniach powyżej 129 zł przesyłka kurierska jest darmowa, jednak dotyczy to wyłącznie zamówień opłaconych poprzez dotpay lub przelewem. W przypadku zamówień za pobraniem przesyłka jest płatna niezależnie od kwoty zamówienia.

Zamówienia opłacone przelewem realizujemy po zaksięgowaniu wpłaty.

Ze względu na różne warunki atmosferyczne, nie wysyłamy paczek do paczkomatów, żeby nie narażać jedzenia na ich działanie. 

Zapraszamy też do odbioru osobistego w naszym showroomie na Bukowińskiej 26C lok.3U w Warszawie. Jest on możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00 i w soboty w godzinach 10:00-14:00. O tym, że Wasze zamówienie jest gotowe do odbioru poinformujemy Was mailowo.

Macie jakieś pytania? Kontaktujcie się telefonicznie (798 528 421), mailowo (sklep@jadlosfera.pl) lub przez FB facebook.com/jadlosfera. Jesteśmy do dyspozycji.

Agnieszka

P.S. Informujemy, że w sobotę 2 marca Jadłosfera będzie nieczynna.