Nasi wytwórcy

 • Alpi Smaki

  Przedstawiamy Wam Alpi Smaki. To kolejna u nas firma rodzinna. Jej historia jest jeszcze krótka, ale już owiana sukcesami. Zaczęli od gotowania dla siebie, dla zachowania smaków z izraelskich wakacji, ale wieści o dobrym hummusie szybko się rozeszły. Ja odkryłam ich z lenistwa, poszukując sposobu na to, żeby zapewnić… Pierworodnemu dobry hummus na rodzinne kolacje (pożera go w ilościach niespotykanych).

  Pokaż produkty
 • Alce Nero

  Alce Nero to znana i lubiana na całym świecie włoska marka zrzeszająca ekologicznych rolników i pszczelarzy. Marka, która w centrum swoich wartości ma dbałość o środowisko i tworzenie dobrego jedzenia. A kto jak kto, ale Włosi znają się na dobrym jedzeniu!
  Pokaż produkty
 • Amylon

  Przedstawiamy Wam Amylon. To czeska firma z baardzo długimi, ponad stuletnimi tradycjami. Wybrałyśmy ją do Jadłosfery ze względu na unikalne, pozbawione chemii produkty ułatwiające życie tym, którzy na codzień dbają o dobre żywienie, a nie dysponują nadmierną ilością czasu.

  Pokaż produkty
 • Babalscy

  Przedstawiamy Wam Babalskich. A konkretnie rodzinną markę Aleksandry i Mieczysława sygnowaną ich nazwiskiem. Trafiłyśmy na nich szukając zdrowych węglowodanów dla siebie oraz dzieciaków (Mamo! Proszę! Zrób na obiad kluseczki).To specjaliści przede wszystkim od ekologicznych makaronów oraz mąk i kasz. Bazują na znanym i docenianym ostatnio orkiszu (poprawia nastrój, wydolność, buduje mięśnie i wiele, wiele innych) oraz mniej znanych, a ciekawych pod kątem zdrowotnym dawnych zbożach, a mianowicie samopszy (zawiera mnóstwo białka i aminokwasy wpływające korzystnie na układ nerwowy) oraz płaskurce (masa błonnika i węglowodanów, które powodują redukcję cholesterolu). Wyróżnieni certyfikatem Dziedzictwa Kulinarnego Kujaw i Pomorza. Podajemy ich produkty dzieciom bez wyrzutów sumienia i z pewnością, że stanowią dobrą bazę w ich diecie. Same też sobie nie żałujemy!

  Pokaż produkty
 • Batom

  Batom to polska firma ze sporym doświadczeniem. Zaczynała od sprzedaży produktów ekologicznych, a po jakimś czasie zaczęła również sama takie produkty wytwarzać.

  Pokaż produkty
 • Baton Warszawski

  Przedstawiamy Wam Baton Warszawski. To jednocześnie produkt i marka. Prosty, ale naprawdę przełomowy wg nas pomysł młodego małżeństwa, Alicji i Pawła Malickich. Paweł i Alicja kochali się, a miłość słodzili sobie zdrowo gotując. Z tego zrodził im się baton. Baton powstał w Warszawie, więc zwie się warszawskim. Zawiera tylko naturalne i nieprzetworzone składniki. Połączone ze sobą wg przemyślanej receptury. Nie zawiera glutenu, archaidów, laktozy ani dodanego cukru. Ma dużo błonnika i niski indeks glikemiczny. Odkryłyśmy Baton Warszawski na Targu Śniadaniowym na Mokotowie. Paweł polecił taki na pierwszy ogień. Chłopak wiedział, co mówi;) A my wiemy, co mówimy, kiedy Baton Warszawski polecamy Wam;).

  Pokaż produkty
 • Better Than Foods

  Przedstawiamy Wam Better Than Foods, specjalistę od makaronów konjac, czyli makaronów powstających z rozpuszczonego błonnika z rośliny korzenia konjac i poszukiwanych zwłaszcza ze względu na baaardzo małą ilość kalorii.

  Pokaż produkty
 • Bio Ania

  Przedstawiamy Wam Bio Anię. To absolutny bio klasyk. Specjalista w ciasteczkach zdrowego smaku. Marka znana i uznana wśród tych, którym maksyma „jesteś tym,co jesz“ nie jest obca. Serwujemy ją Wam w Jadłosferze, bo nie wyobrażamy sobie tygodnia bez niej. Jej ciasteczka muszą być pod ręką! Krewni i znajomi króliczka dopytują się, czy aby na pewno jej u nas nie zabraknie. Mój Pierworodny zjadł swoje pierwsze w życiu andruty od Bio Ani (po przeczytaniu przeze mnie uprzednio składów masy innych produktów). Wypiekane bez tłuszczu z najlepszych składników naturalnych, bez polepszaczy, spulchniaczy i środków konserwujących. Godne polecenia:)

  Pokaż produkty
 • Bio Food

  Bio Food to ekologiczna marka z całkiem już długa historią. Powstała lata temu, bo w 1994 roku i od początku skupiła się na tym, co najzdrowsze, czyli na warzywach i owocach, a konkretnie sokach. Wspiera zrównoważoną produkcję, dystrybucję i konsumpcję żywności ekologicznej.

  Pokaż produkty
 • Biominki

  Biominki to taka polska marka, która skupiła się na zdrowych i ekologicznych przekąskach dla maluchów. A z naszego doświadczenia wynika, że takich nigdy dość! Mamy uparcie poszukują czegoś co pogodzi dwie strony - im da miłe poczucie dbałości o zdrowy rozwój swoich pociech, a pociechom z kolej - smak! Biominki idealnie godzą te dwie potrzeby.

  Pokaż produkty
 • Bio Naura

  Przedstawiamy Wam Bio Naurę. Debiut roku 2016 wg World Food Warsaw. Zdobywcę tytułu Eko Innowacji za czarne bio sezamki z dodatkiem nasion chia. Markę niebanalną; dostarczającą bio produkty prosto od rolników wykorzystujących jedynie naturalne sposoby w ich uprawie. My poznałyśmy ich ofertę startując od charakterystycznych sezamków. Niebo w gębie dla sezamkowych skrytożerców! (i jawnożerców też;) Ponadto Bionaura ma w ofercie nasiona azteckie (między innymi chia, które Dorota po kilku tygodniach spędzonych u koleżanki w Brazylii usiłuje dodawać do wszystkiego;) Samo zdrowie.

  Pokaż produkty
 • Bio Planete

  Przedstawiamy Wam Bio Planete. Francusko-niemiecką olejarnię ekologiczną, którą stworzyła Judith Moog. Judith zaczynała od oleju słonecznikowego wytwarzanego ze słoneczników pochodzących z organicznej farmy jej ojca. Dziś firma wytwarza już około 70 rodzajów olejów bazując na współpracy z ekologicznymi rolnikami.

  Pokaż produkty
 • Bioplanet

  Przedstawiamy Wam Bioplanet. Choć w zasadzie ich chyba przedstawiać nie trzeba. To lider w zakresie produkcji ekologicznej żywności. Działa na naszym rynku od blisko dziesięciu lat. Budzi zaufanie. Przetestowało go już wielu. Klasycznie dowozi zdrowie.

  Pokaż produkty
 • Candy Tree

  Przedstawiamy Wam Candy Tree. Holenderską markę, którą znalazłyśmy szukając słodyczy doskonałych, to znaczy takich, które zadowolą i rodzica i dziecko. Czego chcą dzieci? Żeby było słodko. I jest! Czego chcą rodzice ? Żeby było zdrowo. I jest! Lizaki i cukierki Candy Tree zrobione są na bazie syropu kukurydzianego i dosładzane sokami z owoców. Wszystkie składniki są organiczne, nie ma sztucznych barwników, niepotrzebnej chemii. Kiedy dziecko naprawdę MUSI (bo inaczej się udusi) zjeść coś słodkiego, a domowym ciastem chwilowo gardzi lub nie mamy go akurat wyjątkowo (!) pod ręką można z czystym sumieniem poratować się wytworami Candy Tree. Korzystajcie!

  Pokaż produkty
 • Chias

  Chias to stosunkowo młoda, działająca zaledwie kilka lat marka, która zawojowała rynek zdrowej żywności swoim wyjątkowym produktem. Dlaczego nazywa się Chias? Bo wszystko zaczęło się właśnie od chia, czyli nasion z Ameryki Południowej. Mama jednego z założycieli, jako konsul Gwatemali, korzystała z nasion do przygotowywania posiłków. I tak się zaczęło...Lubimy takie historie! Lubimy, jak za produktami stoją zwykli ludzie i ich historie. Zwłaszcza, gdy te produkty są takie pyszne jak te od Chias!

  Pokaż produkty
 • Chicza

  Przedstawiamy Wam Chiczę. Wytwórcę biodegrodowalnej gumy do żucia prosto z lasu deszczowego. Które dziecko nie zanudza rodziców o gumy do żucia? A my wtedy mamy w głowie ten cały chemiczny skład, który dzieci przyjmują wraz z gumą. My też czasem chcielibyśmy odświeżyć oddech bez wyrzutów sumienia. Chicza to zapewnia. Po przerzuciu zamienia się w pył już po kilku tygodniach, dodatkowo wzbogacając skład gleby. Dzieje się tak, ponieważ Chicza jest zrobiona z w pełni naturalnych składników. A swoją sprężystość zawdzięcza 40% zawartości chicle – pochodzącej z pigwicy właściwej i znanej już Majom. Do tego Chicza jest produkowana zgodnie z zasadami Fair Trade. Ręka do góry, kto ma ochotę spróbować?:)

  Pokaż produkty
 • Chocolate Bush

  Przedstawiamy Wam Chocolate Bush. Znalazła się w Jadłosferze z poszukiwań czekoladowego ideału. Przyniosła ją do nas znajoma rozkochana w tej słodyczy pobudzającej produkcję endorfin. Jako jej sposób na to, żeby jeść naprawdę dobrej jakości czekoladę bazującą na naturalnych składnikach. Czekolada Chocolate Bush jest wytwarzana ręcznie. W małych ilościach. W kameralnej pracowni. Każda tabliczka jest indywidualnie dopracowana. Kakao pochodzi z upraw ekologicznych. Owoce dzięki procesowi liofilizacji zachowują świeżość. Doprawiona jest najwyższej jakości wanilią. Zajada się ją luksusowo mając świadomość tego wszystkiego. Bo to czuć w jej smaku. Polecamy wyjątkowo gorąco, bo zostałyśmy wiernymi jej fankami.

  Pokaż produkty
 • Crystalline Planète

  Przedstawiamy Wam Crystalline Planète, czyli wytwórców specjalizujących się w jednym jedynie temacie - soli. Wybrałyśmy ich, bo robią to dobrze! Sól, którą dostarczają jest wydobywana z czystych ekologicznie terenów Himalajów. Jest najczystszą solą na świecie.

  Pokaż produkty
 • Dary Natury

  "Darów Natury" przedstawiać chyba nie trzeba, bo kto zainteresowany zdrowym jedzeniem o nich nie słyszał? To funkcjonująca już od lat firma zajmująca się ziołami i zdrową żywnością. Wywodzi się z pięknego, czystego Podlasia i mieści w małej, zagubionej pośród lasów wiosce Koryciny. Z jej okolic pozyskuje surowce potrzebne do wytwarzania swoich produktów. Daje to gwarancję pochodzenia z możliwie nieskażonej ziemi.

  Pokaż produkty
 • Dennree

  Przedstawiamy Wam niemiecką markę Denree. Ich filozofia jest prosta - ma być zdrowo, ale jednocześnie smacznie. Pochwalamy takie podejście:) Ich produkty są proste, ale zawsze pochodzą z rolnictwa ekologicznego i posiadają odpowiednie certyfikaty.

  Pokaż produkty
 • Eco Blik

  Przedstawiamy Wam Ecoblik. Wytwórcę ekologicznych herbat, ziół, przypraw, kawy. Nasze absolutne zauroczenie nimi zaczęło się od Herbaty Dworskiej Stefanii Korżowskiej , którą w czasie wakacji w warmińskim Głęboczku znalazłam w hotelowym pokoju. Od długiego czasu szukałam tak mocnego herbciano-ziołowego doznania. Zaczarowało mnie. Czego i Wam życzę:) I zaświadczam, że wszystkie produkty tego wytwórcy są magicznie doskonałe. Herbaciane mieszanki wyczarowała pani Stefania Korżowska, znawczyni ziół. Kawy powstają z ręcznie zbieranych na ekologicznych polach ziaren. Wszystko jest proste i naturalne. Tak chce się żyć. Tak dobrze jest żyć.

  Pokaż produkty
 • Ekoflorka

  Ekoflorka to taka mała firma, która zapragnęła robić dobre ekologiczne słodycze naciskiem na uch ulubione krówki. Wszystko robią ręcznie i przykładają dużą wagę do tego, żeby robić to dobrze. Korzystają wyłącznie z certyfikowanych surowców z rolnictwa ekologicznego.

  Pokaż produkty
 • Gryszczeniówka

  Przedstawiamy Wam Gryszczeniówkę. Znaną i nagradzaną na różnych regionalnych targach. Ich powidła z węgierek zdobyły złoty medal na Targach Smaki Regionów , a wcześniej wyróżnienie Jakość Tradycja. Sok Pomidorowy otrzymał Złoty Medal na Warszawskich Targach Regionalia. Należą do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulturalnego. Nas to wszystko nie dziwi. Od nas otrzymują certyfikat Babci. Wyróżnienie najwyższe wśród tego rodzaju przetworów. Bo gdzie jadło się najpyszniejsze konfitury i dżemy w życiu? Kto wlewał najpyszniejsze syropy do herbaty? Pytanie jest retoryczne;) A w Gryszczeniówce jest jak u Babci. Czerwona i czarna porzeczka. Aronia. Jabłka. Śliwki. Pomidor. Jagody leśne. Żurawina. Słodko. Pycha. Mniam.

  Pokaż produkty
 • Helpa

  Helpa to dwie Mamy, lekarz i dietetyk. I historia jak z kobiecych gazet. Mamy poznają się w osiedlowej przychodni, obie są na macierzyńskim i postanawiają zrobić razem coś fajnego. W tym przypadku wyszło! I to jak. Helpa to synonim naturalnej jakości, jeśli chodzi o jedzenie dla Maluchów. Szturmem podbija serca Mam.

  Pokaż produkty
 • Kubara

  Przedstawiamy Wam KUBARĘ. To jedna z większych rodzimych firm zajmujących się produkcją ekologicznej żywności . Nie mogło jej u nas zabraknąć, bo to mistrzowie zdrowego i nietypowego podania zbóż. Odkryłyśmy ją szukając kilka lat temu zdrowych przekąsek i ciekawych śniadań dla naszych dzieci. Przyjęła się i została na stałe. Możemy ręczyć, że jej produkty zjada się pysznie w najróżniejszych konfiguracjach. Czuć, że zostały stworzone z pasji. Żadnych ulepszaczy i sztucznych dodatków. Prostota i naturalne składniki - wg nas to jest to!

  Pokaż produkty
 • La Koguta

  La Koguta lubimy już za sam design. Charakterystyczny kogut na szklanych opakowaniach łączy w sobie tradycję polskiej wycinanki z francuskim rodowodem. Jak tłumaczą sami producenci w nazwie La Koguta kryje się „gout”, czyli smak oraz francuskie „la”, które podkreślać ma francuskie pochodzenie jednego z współtwórców marki, czyli Sophie Evans. Druga połowa La Koguta inspiracje czerpie z tradycji brytyjskiej. W słoikach La Koguta zamknięte są konfitury i chutney z najlepszych polskich warzyw i owoców. Przepisy na nie podróżowały wraz z Sophie przez Jamajkę, Gabon, Liberię, aby dziś znaleźć ujście i pełni rozkwitnąć w kuchni na warszawskiej Saskiej Kępie. I faktycznie w smakach tych czuć powiew zarówno rodzimych, polskich smaków jak i smak orientalnych podróży. To kolejne w Jadłosferze rozwiązanie, które uratuje Wasze śniadanie z przyjaciółmi nadając mu niecodzienny charakter – słodki, słodko-gorzki, smak nieoczywisty, bo będący wielokrotnie połączniem warzyw i owoców. Warto wybrać się z La Koguta w tę kulinarną podróż. Wystarczy bagietka, tradycyjny naleśnik czy suzette.

  Pokaż produkty
 • Le Papu

  Le Papu to typowe odkrycie „buszującego na targach”. Ascetyczne opakowania kryją w sobie przetwory wykonywane według tradycyjnych receptur. Produkty z Le Papu są pasteryzowane i nie zawierają konserwantów, co oznacza, że po otwarciu słoik należy wyjeść w ciągu maksymalnie 7 dni. Z doświadczenia wiemy jednak, że zadanie to nie stanowi dużego wyzwania! Le Papu uratuje każdą niezapowiedziana wizytę gości, wystarczy, gdy tylko poprosisz ich, by po drodze do Ciebie kupili ciepłą bagietkę. Przetwory nie zawierają białka zwierzęcego i glutenu.

  Pokaż produkty
 • Lima

  Przedstawiamy Wam LIMĘ, markę, która stawia na życie w harmonii z samym ze sobą i z Matką Ziemią i tak skomponowała wachlarz swoich produktów, żeby o to dbać. Ich produkty są w 100% wegetariańskie i wytwarzane z dbałością o naszą planetę.

  Pokaż produkty
 • Luks Pomada

  Luks Pomada postawiło na naturalne surowce z polskich sadów, ogrodów i warzywników. Brzmi nudno? Oj nie, na pewno nie w przypadku tego wytwórcy, który sam siebie przedstawia, jako kulinarnego geeka. Za Luks Pomadą stoją naturalne surowce, ręczna robota i najlepsze tradycje. Producent zdradza fascynację 20-leciem międzywojennym, kiedy to na polskich stołach królowały wyśmienite raki, ryby, mięsa i sery, a w przygotowywanie potraw wkładano serce i doświadczenie wielu pokoleń. Luks Pomada nadaje tradycyjnym daniom lekki i nowoczesny charakter,a nowym kompozycjom dodaje głębi smaku. Podoba nam się historia powstania Luks Pomada, które wyrosło ze znudzenia masowymi produktami. I faktycznie z produktami Luks Pomada nudy nie zaznacie.

  Pokaż produkty
 • Malum

  Malum to młoda, działająca od kilku lat firma rodzinna. Jedna z takich jak lubimy najbardziej - ponieważ brakowało im dobrego produktu w kategorii soków jabłkowych, wzięli sprawy w swoje ręce i zrobili własny. Gdy działa się z taką motywacją, wychodzą najlepsze rzeczy. Malum koncentruje się na tym, żeby to co robią, robić dobrze i to im wychodzi. Spróbujcie!

  Pokaż produkty
 • Manufaktura Cieleśnica

  Przedstawiamy Wam Manufakturę Cieleśnica. Nasze absolutne zauroczenie! Ich produkty są nietuzinkowe i piękne w swojej prostocie. Cudnie pakowane w słoiczki mieszanki ziołowe i herbaty, aż się proszą, żeby pomoc nam wyczarować sobie trochę hygge i cudowny wieczór z nimi pod kocykiem. Konfitury chętnie dołączają się do tej wizji. Syropy pomagają przetrwać jesień, zimę i wiosnę (a te w naszej polskiej rzeczywistości wleką się niemiłosiernie). Słowem, czuć tu rękę prawdziwej czarodziejki, która w zwykłości znajduje niezwykłość i pozwala nam również jej zakosztować. Bardzo nam z tym podejściem po drodze!

  Pokaż produkty
 • Mazurska Farma Pszczoły Miodnej 

 • Przedstawiam Wam Mazurską Farmę Pszczoły Miodnej i od razu zaznaczam, żeby nikt nie miał żadnych wątpliwości i żeby wszystko było przejrzyste jak na dłoni, że ten wybór cechuje nepotyzm i znajomości:) Mazurska Farma została bowiem stworzona przez mojego dobrego znajomego, którego poznałam daaaawno temu, podczas żeglowania na Mazurach z moją paczką przyjaciół. Robert, właściciel pasieki, pozostał żeglarzem i przez wiele lat pływał już nieco poważniej po morzach i oceanach świata aż wreszcie, postanowiwszy zagniazdować, nie pozbył się romantyzmu w swoich wyborach. Zamiast osiąść w rodzimej Warszawie (a i owszem przez chwilę próbował wrócić do korporacji) postanowił wykorzystać kupioną niegdyś ziemię na Mazurach i zająć się robieniem prawdziwych miodów. Takich miodów, co się zowie! Skończył szkołę pszczelarską i kilka lat uczył się życia pośród pszczół. Strzeżcie się pytać go o coś związanego z tym tematem, nie zamilknie przez następnych kilka godzin! Jego miody zajadałam już od lat, a moje dzieci szalały za nimi, ale dopiero teraz Robert ruszył z oficjalną sprzedażą i mogę Wam je zaprezentować w pełnej krasie! Są przepyszne!

 • Pokaż produkty

 • Medicura

  Medicura to niemiecka firma z Burglauer, która uważa, że natura zawiera wszystkie najlepsze lekarstwa i wytwarza naturalne produkty pomagające żyć w zdrowiu. Dba o pochodzenie FAIR-TRADE produktów, dba o naturalne składniki.

  Pokaż produkty
 • Miody Kaliny


 • Pokaż produkty
 • Moho

  Przedstawiam Wam MOHO. Bardzo młodą, rodzimą markę, która dopiero niedawno zaistniała na polskim rynku. I od razu mnie urzekła! A właściwie, będąc ścisłym, od razu urzekła moje dzieci, które dostały ich batony do testów. Werdykt był jednoznaczny - obaj moi synowie bezzwłocznie zasugerowali natychmiastowe wejście we współpracę z tą marką. Spróbujcie i Wy!

  Pokaż produkty
 • Najlepsze daktyle

  Najlepsze Daktyle to jak sama nazwa wskazuje taki wytwórca, co to najlepiej zna się na daktylami i tylko daktylami zajmuje. Wąska specjalizacja gwarantuje, że znają się na temacie jak mało kto! Od lat sprowadzają różne odmiany daktyli do Polski. Ich daktylowe produkty to klasa w sama w sobie i trudno je porównywać ze „standardowymi”.

  Pokaż produkty
 • Natumi

  Przedstawiamy Wam Natumi. Skąd u nas ten niemiecki producent? Z miłości do wegańskiego mleka. Na którym Niemcy, zaawansowani w zakresie bio i wegańskiej żywności znają się jak nikt. Mają naprawdę niezły wachlarz różnych rodzajów mlek w swojej ofercie. Ryż, owies, gryka, orkisz, kokos, migdały – jest wszystko, co być powinno. W takim wydaniu jak należy. Krótka i prosta lista składników. Certyfikat bio. Nasze ulubione. Obowiązkowy element śniadania. Jak jedziemy na wakacje gdzieś, gdzie go nie serwują – zabieramy ze sobą. Czy da się bez nich żyć? Da. Ale co to za życie?;)

  Pokaż produkty
 • Ogródek Dziadunia

  Ogródek Dziadunia kochamy już za samą nazwę. Kryje się za nią wspomnie tradycyjnych wyrobów wytwarzanych wedle rodzinnych receptur. U mnie królowała w nich Babcia. Ach, jakie to było pyszne! I tu też się nie zawiedziecie - okazuje się, że u Dziadunia jest tak dobrze, jak u Babci. Dziadunio wykorzystuje tradycyjne receptury znad Warty - i robi to po prostu dobrze. Dlatego firma została wielokrotnie nagrodzona, zdobywając m.in. certyfikat Jakość i Tradycja, Jakość Roku 2017, Dobra Marka 2016 i Top Produkt - Doceń Polskie.

  Pokaż produkty
 • Papagrin

  Produkty Papagrin przyniosła mi koleżanka. Z poleceniem! Miało pasować do Jadłosfery, czyli być naturalnie i z dobrymi składami. Tylko takie produkty mamy na swoich półkach I tak właśnie jest! Dobrej jakości ekologiczne składniki i ciekawe połączenia smakowe to dewiza Papagrin.

  Pokaż produkty
 • Pasieka Łapiński

  Pokaż produkty
 • Poloniak

  Poloniak pojawił się u nas jako wytwórca kokosowych pyszności. Jak wiecie z naszego bloga, jedna połówka Jadłosfery jest kokosem, bo kokosowych produktów używa na okrągło, do wszystkiego i kokosa odmienia przez wszystkie przypadki. Poloniak natomiast robi pyszne inulinki - okrągłe kulki na bazie wiórków kokosowych. Przypominają trochę Raffaello, ale w składzie nie mają nic poza wiórkami, inuliną i wodą. Poloniak od jakiegoś czasu specjalizuje się bowiem w produkowaniu zdrowego, ekologicznego jedzenia. Dba, by lista składników produktów przez nich wytwarzanych była odpowiednia - czyli krótka. Tak jak lubimy:) Dlatego zapraszamy Poloniaka w progi Jadłosfery.

  Pokaż produkty
 • Przetwory z Natury

  Przetwory z natury to świętokrzyska firma, która bardzo dobrze i ze znajomością rzeczy zajmuje się lokalnymi owocami i warzywami. Wie, jakie cuda mogą z nich powstać i z tej wiedzy korzysta.

  Pokaż produkty
 • Pure&Sweet

  Przedstawiam Wam Pure&Sweet. Ich historia jest prosta i słodka. Zmieniły swoje nawyki żywieniowe i chciały zrobić dobry produkt dla siebie. Zrobiły i po kilku latach testów na własnych osobach postanowiły puścić go w świat. Moje testy potwierdzają, że było warto!

  Pokaż produkty
 • Riri Aqua Di Cocco

  Riri Aqua Di Cocco to włoska firma, która powstała po to, żeby dostarczać ludziom dobrą wodę kokosową. Współpracuje z plantacjami orzechów kokosowych na całym świecie. Znalezienie odpowiedniego smaku wody kokosowej zajęło im dwa lata testów! I naprawdę wykonali rewelacyjną robotę.

  Pokaż produkty
 • Santini

  To jedna z pierwszych polskich firm, która dostrzegła, że ludzie szukają zamienników cukru. Takich, żeby bez wyrzutów sumienia móc od czasu do czasu zajadać się słodkościami. Dlatego zaczęli sprowadzać ksylitol z Finlandii. Dbają o jego wysoką jakość, dlatego oferują naturalny i bezpieczny produkt. Ich ksylitol jest wytworzony z drzew rosnących w Finlandii i pochodzących z ekologicznych nasadzeń.

  Pokaż produkty
 • Świat Pigwowca

  Przedstawiamy Wam Świat Pigwowca. Wytwórcę najróżniejszych pigwowcowych pyszności. Pigwowca kochamy miłością absolutną. Tak jak pigwę, do której jest podobny pod kątem właściwości. I doceniamy zdrowotnie. To bomba witaminy C i innych witamin oraz minerałów wspomagających odporność. Na jesieni wręcz obowiązkowa w diecie. Nasza przygoda ze Światem Pigwowca zaczęła się w karczmie Stary Młyn na Mazurach. Jak mówi właściciel Świata Pigwowca to miejsce od którego w ogóle wszystko się zaczęło, bo tu powstał pomysł na markę. Mój Pierworodny skosztował Pigwoniady ( lemoniady z pigwy ) i... wsiąkł! Ciągle przypominał, żebym ją znów kupiła... a nie było łatwo. Wymusił, żebym koniecznie zaopatrzyła w nią swój sklep. Tak czynię. Dziecku się nie odmawia;) A sobie nie odmówię pysznych syropów do herbaty. I Was zachęcam gorrąco zachęcam – na pohybel chorobom!

  Pokaż produkty
 • Terrasana

  Terrasana to marka na tyle znana, że chyba nikomu, kto interesuje się zdrową żywnością nie trzeba jej przedstawiać. Działa na rynku ekologicznym już od kilkudziesięciu lat. Jej priorytetem jest zrównoważony rozwój. My zdecydowałyśmy się wprowadzić jej produkty do Jadłosfery ze względu na świetne mleko kokosowe, które wytwarzają (ma jeden z najlepszych składów na rynku).

  Pokaż produkty
 • Vega Up

  Vega Up trafił do nas prosto z kuchni jednej z koleżanek weganek. Sprawdziła tę markę „od podszewki” pod kątem wszelkich produktów pochodzenia zwierzęcego, glukozy, (która często trafia nawet do słoików oznaczonych magicznym „bio”) czy laktozy. To dobrze, że powstają marki, które do wegańskich wyrobów podchodzą z misją. Boli nas, kiedy masowi wytwórcy obok produkcji puszek z mięsem biorą się też za humusy. Zostawmy to ludziom z pasją. Nasz test na Vega Up wyszedł bardzo pozytywnie, a doznania smakowe utwierdziły nas w przekonaniu, że tego wytwórcy nie może zabraknąć w Jadłosferze. Vega Up tworzy produkty bogate w składniki odżywcze, więc to nie tylko dobre produkty dla wegan, ale i dzieci. U nas świetnie się sprawdzają na dziecięcych talerzach. Zwłaszcza, kiedy brakuje inwencji, z czym zrobić kanapkę na basen, a co dodać do kanapki po gimnastyce;) Na zdrowie!

  Pokaż produkty
 • Visana

  Visana to wytwórca przypraw odkryty przez nas w okresie praktykowania diety tzw. „bezbiałkowej“ czyli wówczas, gdy wydaje się, że wszystko co zjesz powoduje kolkę u Twojego malucha. Visana ratuje każdą dietetyczną potrawę a wyrafinowanym dodaje dobrego smaku. Naturalne składniki i oryginalne mieszanki – tak najkrócej scharakteryzowałybyśmy tego producenta. Bez polepszaczy smaku i bez mitycznego glutaminianu sodu, ale na jadlosfera.pl to chyba oczywiste! Kilka mieszanek przypraw tego producenta jest wprost nie do zastąpienia. Naszymi faworytami są przyprawa do chleba i wszystkie wariacje na temat suszonych pomidorów. To idealne zestawy dla tych, którzy w kuchni pichcą szybko, ale potem długo jedzą delektując się smakiem i dobrym towarzystwem.

  Pokaż produkty
 • Zwergenwiese

  Pokaż produkty

Najbardziej lubicie

Pokaż więcej