eko_ 33_rba

Syrop żurawinowy. 330 ml. Naturalny. Pasteryzowany.

24.39 zł
- +

Syrop został sporządzony z naturalnego (co ważne, nie zagęszczonego!) soku.

Żurawina była od zawsze wykorzystywana w medycynie ludowej. Na przeziębienia. Anginy. Problemy z żołądkiem (przyda się tym, którzy dorobili się wrzodów). Ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne, dzięki czemu jest bardzo skuteczna w walce z zapaleniami pęcherza moczowego. Osobom mającym tendencje do takowych zaleca się profilaktyczne stosowanie żurawiny. Co ciekawe żurawina zmniejsza również zapadalność na choroby dziąseł.

 To produkt naturalny, naturalnie wydobywający smak owoców. Nie zawiera sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów. 

O żurawinie wspominamy na naszym blogu:

Naturalne źródła witaminy C, czyli zdrowa dawka odporności.


Skład: naturalny sok żurawinowy (78%), cukier (22%)

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Gryszczeniówkę. Znaną i nagradzaną na różnych regionalnych targach. Ich powidła z węgierek zdobyły złoty medal na Targach Smaki Regionów, a wcześniej wyróżnienie Jakość Tradycja. Sok Pomidorowy otrzymał Złoty Medal na Warszawskich Targach Regionalia.  Należą do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulturalnego.

Nas to wszystko nie dziwi. Od nas otrzymują certyfikat Babci. Wyróżnienie najwyższe wśród tego rodzaju przetworów. Bo gdzie jadło się najpyszniejsze konfitury i dżemy w życiu? Kto wlewał najpyszniejsze syropy do herbaty? Pytanie jest retoryczne:) A w Gryszczeniówce jest jak u Babci.

Czerwona i czarna porzeczka. Aronia. Jabłka. Śliwki. Pomidor. Jagody leśne. Żurawina. Słodko. Pycha. Mniam.

Syrop żurawinowy. 330 ml. Naturalny. Pasteryzowany.

Gryszczeniówka
24.39
- +