terrasana-krakersy-z-ryzu-brazowego-z-czarnym-sezamem-bezglutenowe-bio-60-g

Krakersy z ryżu brązowego z czarnym sezamem bezglutenowe bio 60 g

17.69 zł
- +


Krakersy to naprawdę genialna przekąską, której jednak przeważnie sobie odmawiam - skład krakersów, na które zwykle się natykam pozostawia wiele do życzenia. W przypadku tych od Terrasany jest zupełnie inaczej. Krakersy bazują na brązowym (zdrowym!) ryżu i solone są sosem sojowym tamari. Żadnych E na pokładzie.

W smaku są, jak przystało na krakersy, słone. Czuć też w nich delikatnie ryżową bazę, przez co przypominają nieco ryżowe wafle. Nadają się jako przekąska, ale też są znakomitym dodatkiem do wszelakich warzywnych zup kremów.

W tej wersji są dodatkowo wzbogacone czarnym sezamem - niezawodnym źródłem wapnia.

Produkt bezglutenowy.

Skład: ryż brązowy*, sezam czarny* 29,1%, sos sojowy tamari* (ziarna soi*, woda, sól morska, koji ferment) (*składniki ekologiczne). Może zawierać jaja, ryby, skorupiaki.

KTO SERWUJE?

Terrasana to marka na tyle znana, że chyba nikomu, kto interesuje się zdrową żywnością nie trzeba jej przedstawiać. Działa na rynku ekologicznym już od kilkudziesięciu lat. Jej priorytetem jest zrównoważony rozwój. My zdecydowałyśmy się wprowadzić jej produkty do Jadłosfery ze względu na świetne mleko kokosowe, które wytwarzają (ma jeden z najlepszych składów na rynku) i znakomite kremy z dobrym składem.

Krakersy z ryżu brązowego z czarnym sezamem bezglutenowe bio 60 g

Terrasana
17.69
- +