vegaup-paprykarz-weganski

Paprykarz wegański 200 g

8.99 zł
Produkt niedostępny

Kaszę jaglaną w naszej kuchni odmieniamy przez wszystkie przypadki. To najlepsze wsparcie, kiedy masz katar i kiedy trzeba odbudować odporność po antybiotykoterapii. A kiedy możesz jeszcze tę najstarszą polską kaszę przemycić a paprykarzu do chleba razowego – żyć nie umierać☺ Gdyby ktoś myślał jednak, że to tyko zdrowy dodatek to zapewniamy – zdrowy i wyśmienity!

Skład: gotowana kasza jaglana (34%) (woda, kasza jaglana), papryka (18%) pomidory, cebula, marchew, olej rzepakowy, sól morska, przyprawy naturalne

KTO SERWUJE?

Vega Up trafił do nas prosto z kuchni jednej z koleżanek weganek. Sprawdziła tę markę „od podszewki” pod kątem wszelkich produktów pochodzenia zwierzęcego, glukozy, (która często trafia nawet do słoików oznaczonych magicznym „bio”) czy laktozy. To dobrze, że powstają marki, które do wegańskich wyrobów podchodzą z misją. Boli nas, kiedy masowi wytwórcy obok produkcji puszek z mięsem biorą się też za humusy. Zostawmy to ludziom z pasją. Nasz test na Vega Up wyszedł bardzo pozytywnie, a doznania smakowe utwierdziły nas w przekonaniu, że tego wytwórcy nie może zabraknąć w Jadłosferze. Vega Up tworzy produkty bogate w składniki odżywcze, więc to nie tylko dobre produkty dla wegan, ale i dzieci. U nas świetnie się sprawdzają na dziecięcych talerzach. Zwłaszcza, kiedy brakuje inwencji, z czym zrobić kanapkę na basen, a co dodać do kanapki po gimnastyce☺ Na zdrowie!

Paprykarz wegański 200 g

Vega Up
8.99
Produkt niedostępny