vegaup-pasztet-weganski-z-zurawina

Pasztet wegański z żurawiną 200 g

8.99 zł
Produkt niedostępny

Uwielbiamy piec pasztety, ale jeśli nie starczy nam na to czasu (na cztery weekendy, jeden przebiega pod tytułem pieczenie) sięgamy po Vega Up. Dlaczego? Bo dobór składników jest wyborny i taki jak w naszej kuchni. Ciecierzyca, soczewica zyskują na smaku w towarzystwie jabłka, cebuli… no i słodko - kwaśnej żurawiny.

Skład: gotowana soczewica BIO (22%) (woda, soczewica), gotowana ciecierzyca BIO (22%) (woda, ciecierzyca), żurawina (6%), jabłko, cebula, gotowana kasza jaglana (woda, kasza jaglana), olej rzepakowy, sól morska, przyprawy naturalne

KTO SERWUJE?

Vega Up trafił do nas prosto z kuchni jednej z koleżanek weganek. Sprawdziła tę markę „od podszewki” pod kątem wszelkich produktów pochodzenia zwierzęcego, glukozy (która często trafia nawet do słoików oznaczonych magicznym „bio”) czy laktozy. To dobrze, że powstają marki, które do wegańskich wyrobów podchodzą z misją. Boli nas, kiedy masowi wytwórcy obok produkcji puszek z mięsem biorą się też za humusy. Zostawmy to ludziom z pasją. Nasz test na Vega Up wyszedł bardzo pozytywnie, a doznania smakowe utwierdziły nas w przekonaniu, że tego wytwórcy nie może zabraknąć w Jadłosferze. Vega Up tworzy produkty bogate w składniki odżywcze, więc to nie tylko dobre produkty dla wegan, ale i dzieci. U nas świetnie się sprawdzają na dziecięcych talerzach. Zwłaszcza, kiedy brakuje inwencji, z czym zrobić kanapkę na basen, a co dodać do kanapki po gimnastyce☺ Na zdrowie!

Pasztet wegański z żurawiną 200 g

Vega Up
8.99
Produkt niedostępny