eko_z goryccc 55_rba

Lubczyk korzeń 40 g

2.79 zł 2.51 zł
- +

Wywodzi się z rodziny selerowatych. Ma intensywny, zdecydowany smak. Świetny z kapustą, szpinakiem. Nadaje się do wielu zup. Często stosowany do rosołu.

Niegdyś wierzono w jego działanie wzmagające popęd płciowy. I coś w tym jest, bo poprawia ukrwienie narządów płciowych. Pomaga też w leczeniu nerek i dróg moczowych.

Nie zawiera chemicznych konserwantów i polepszaczy smaku.

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Visanę. Visana to wytwórca przypraw odkryty przez nas w okresie praktykowania diety tzw. „bezbiałkowej“, czyli wówczas, gdy wydaje się, że wszystko co zjesz powoduje kolkę u Twojego malucha. Visana ratuje każdą dietetyczną potrawę a wyrafinowanym dodaje dobrego smaku. Naturalne składniki i oryginalne mieszanki – tak najkrócej scharakteryzowałybyśmy tego producenta. Bez polepszaczy smaku i bez mitycznego glutaminianu smaku, ale na jadlosfera.pl to chyba oczywiste! Kilka mieszanek przypraw tego producenta jest wprost nie do zastąpienia. Naszymi faworytami są przyprawa do chleba i wszystkie wariacje na temat suszonych pomidorów. To idealne zestawy dla tych, którzy w kuchni pichcą szybko, ale potem długo jedzą delektując się smakiem i dobrym towarzystwem.

Lubczyk korzeń 40 g

Visana
2.51 2.79
- +

Spróbujcie naszych smaków

Pokaż więcej