zenszen

Żeń-Szeń syberyjski 60 g

10.99 zł
Produkt niedostępny

Jak głosi jeden z nagłówków artykułu o żeń-szeniu, jest on dobry na potencję, pamięć i mocne serce. Nienajgorszy zestaw, prawda? Najbardziej jednak znaną właściwością żeń-szeniu jest jego działanie energetyczne i zdolność zwiększenia możliwości organizmu do wysiłku fizycznego i umysłowego. Zalecany jest w okresach zmniejszonej odporności i przy wyczerpaniu. Pomaga również sportowcom pod kątem redukcji bólu mięśni. To dlatego wiele osób sięga po żeń-szeń. Dodatkowo żeń szeń pobudza też pracę serca, obniża poziom "złego" cholesterolu i cukru  we krwi. Działa przeciwzakrzepowo. Zwiększa libido.

Żeń-szeń mam moc, trzeba jednak pamiętać, że nie można przesadzić z jego stosowaniem. Maksymalna dawka to 2 g dziennie nie więcej niż przez dwa miesiące. Trzeba też pamiętać, że istnieje wiele przeciwskazań do spożywania żeń-szenia. Nie powinny go zażywać osoby cierpiące na nadciśnienie, choroby serca, hemofilię i hipoglikemię, kobiety w ciąży i karmiące ani dzieci. Nie można go stosować również zażywając warfarynę, czyli lek stosowany w leczeniu zakrzepicy i zatorowości płucnej. Nie można go też łączyć z innymi ziołami o działaniu pobudzającym - działanie mogłoby być zbyt mocne.

Skład: susz żeń-szenia syberyjskiegoKTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Manufakturę Cieleśnica. Nasze absolutne zauroczenie! Ich produkty są nietuzinkowe i piękne w swojej prostocie. Cudnie pakowane w słoiczki mieszanki ziołowe i herbaty, aż się proszą, żeby pomoc nam wyczarować sobie trochę hygge i cudowny wieczór z nimi pod kocykiem. Konfitury chętnie dołączają się do tej wizji. Syropy pomagają przetrwać jesień, zimę i wiosnę (a te w naszej polskiej rzeczywistości wleką się niemiłosiernie). Słowem, czuć tu rękę prawdziwej czarodziejki, która w zwykłości znajduje niezwykłość i pozwala nam również jej zakosztować. Bardzo nam z tym podejściem po drodze! 

Żeń-Szeń syberyjski 60 g

Manufaktura Cieleśnica
10.99
Produkt niedostępny