1782-d6fbe4cd2040a666219ccf86491382865d68e0efe38cb7-04544015 (1)

Żurawina suszona z sokiem jabłkowym 250 g

16.59 zł
- +

Oczywistym pewnikiem jest, że żurawina jest zdrowa.Od zawsze była wykorzystywana w medycynie ludowej. Na przeziębienia. Anginy. Problemy z żołądkiem (przyda się tym, którzy dorobili się wrzodów). Ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne, dzięki czemu jest bardzo skuteczna w walce z zapaleniami pęcherza moczowego.  Zmniejsza również zapadalność na choroby dziąseł.

Jakim był jednak mój problem z żurawiną? Cukier! Moje dzieci bardzo chętnie wcinają żurawinę jako przekąskę, ale ja mam z tym mieszane uczucia. Dlaczego? Ano dlatego, że w składzie wielu żurawinowych przekąsek jest prawie połowa cukru! 

Dlatego żurawina od Pięciu Przemian jest dla mnie doskonałym rozwiązaniem. Słodzona, a i owszem, ale koncentratem soku jabłkowego. Tak to można! Dzieci zadowolone, bo jest słodko, ja zadowolona, bo jest zdrowo.

Układ idealny. Zachęcam! 

Składniki: żurawina suszona (55-70%), koncentrat soku jabłkowego, olej słonecznikowy. 

Produkt bezglutenowy. 

KTO SERWUJE?

Pięć Przemian to znana marka dla tych, którzy interesują się zdrowym odżywianiem. Powstała już szmat czasu temu, bo w 2010 roku i od tej pory zdążyła podbić serca wielu. Opiera się na tradycyjnej medycynie chińskiej, ale nie musicie być jej wyznawcami, czy pasjonatami, żeby docenić to, co robią. Z naszego punktu widzenia po prostu dbają o to, żeby serwować to, co smaczne i jednocześnie zdrowe. A takie połączenie lubimy zawsze!

Żurawina suszona z sokiem jabłkowym 250 g

Pięć Przemian
16.59
- +