000587

Ketchup dla dzieci bez dodatku cukru bezglutenowy BIO 500 ml

15.65 zł
- +

Dzieci lubią ketchup. I nawet jeśli staramy się go przed nimi ukrywać na początku ich żywota, w końcu zawsze przychodzi moment, kiedy na niego natrafią. No i wtedy przeważnie się zakochują. I jak go już jedzą, to domagają się strasznych ilości. Przynajmniej tak było z moimi dziećmi... Dlatego chciałam znaleźć produkt, który będzie im smakował, a jednocześnie nie będzie powodował u mnie wyrzutów sumienia. Stąd ketchup dla dzieci od ekologicznej, niemieckiej marki. Nie znajdziecie w nim ani cukru (tylko te naturalnie występujące) ani żadnej niepotrzebnej chemii. 

Produkt bezglutenowy.

Produkt wegański: bez laktozy, mleka i drożdży.

Skład: przecier pomidorowy* 70%, skoncentrowany syrop jabłkowy*, przecier jabłkowy*, woda, sól morska, ocet*, papryka*, cebula w proszku*, cynamon* (składniki ekologiczne). Pochodzenie składników: Rolnictwo UE.

KTO SERWUJE?

Zwergenwiese znaczy "łąkowy krasnal", stąd w logo firmy charakterystyczna czerwona czapeczka. Specjalizuje się w przetworach warzywnych i owocowych, które wytwarza w krótkich seriach, dzięki czemu zachowuje smak owoców i warzyw.

Ketchup dla dzieci bez dodatku cukru bezglutenowy BIO 500 ml

Zwergenwiese
15.65
- +