large_Ciastka-sezamowe-z-pylkiem-pszczelim

Bezglutenowe ciastka sezamowe z pyłkiem pszczelim 150g

8.49 zł
- +

Proste, pyszne ciasteczka z dobrym składem. Na bazie sezamu. Zastąpią Wam te domowe wypieki w sytuacji, gdy nie będziecie mieli czasu na ich wykonanie.

Dzieci je lubią - zaświadczam!


Skład: sezam, mąka gryczana, mąka ryżowa, olej kokosowy, daktyle suszone, siemię lniane, erytrytol (substancja słodząca), pyłek pszczeli, naturalny miód gryczany, sól himalajska, wanilia.

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Baton Warszawski. To jednocześnie produkt i marka. Prosty, ale naprawdę przełomowy wg nas pomysł młodego małżeństwa, Alicji i Pawła Malickich. Paweł i Alicja kochali się, a miłość słodzili sobie zdrowo gotując. Z tego zrodził im się baton. Baton powstał w Warszawie, więc zwie się warszawskim. Zawiera tylko naturalne i nieprzetworzone składniki. Połączone ze sobą wg przemyślanej receptury. Nie zawiera glutenu, archaidów, laktozy ani dodanego cukru. Ma dużo błonnika i niski indeks glikemiczny. Odkryłyśmy Baton Warszawski na Targu Śniadaniowym na Mokotowie. Paweł polecił taki na pierwszy ogień. Chłopak wiedział, co mówi;) A my wiemy, co mówimy, kiedy Baton Warszawski polecamy Wam;)

Bezglutenowe ciastka sezamowe z pyłkiem pszczelim 150g

Baton Warszawski
8.49
- +