eko_z goryccc 10_rba

Bio herbatniki Mini Jungle kakaowe 100 g

4.29 zł
- +

Któż z nas nie zajadał się herbatnikami? Do herbaty w sam raz, prawda? Dzieci też je lubią. Są takie zwykłe. W dobrym tego słowa znaczeniu. Tyle,że w standardowej wersji lista składników na opakowaniu herbatników pozostawia niestety wiele do życzenia. Jest zdecydowanie za długa... A jak jest długa, to wiadomo, że zjadamy chemię. A tego staramy się uniknąć. U Ani jest prosto. Tak jak być powinno. Mąka, cukier trzcinowy, tłuszcz kokosowy, sól. To wszystko czego potrzeba, żeby było smacznie bez chemii☺ W tej wersji dodano kakao. Skosztujcie.

Skład: bio mąka pszenna*, bio cukier trzcinowy*, bio tłuszcz kokosowy*, bio kakao* 1%, sól. (*Składniki ekologiczne). Może zawierać śladowe ilości mleka, jaj, sezamu, orzechów i soi.

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Bio Anię. To absolutny bio klasyk. Specjalista w ciasteczkach zdrowego smaku. Marka znana i uznana wśród tych, którym maksyma „jesteś tym, co jesz“ nie jest obca. Serwujemy ją Wam w Jadłosferze, bo nie wyobrażamy sobie tygodnia bez niej. Jej ciasteczka muszą być pod ręką! Krewni i znajomi króliczka dopytują się, czy aby na pewno jej u nas nie zabraknie. Mój Pierworodny zjadł swoje pierwsze w życiu andruty od Bio Ani (po przeczytaniu przeze mnie uprzednio składów masy innych produktów ). Wypiekane bez tłuszczu z najlepszych składników naturalnych, bez polepszaczy, spulchniaczy i środków konserwujących. Godne polecenia:)

Bio herbatniki Mini Jungle kakaowe 100 g

Bio Ania
4.29
- +