porady jak to ugryźć

3 najchętniej czytane przepisy w 2018 roku.

3 najchętniej czytane przepisy w 2018 roku.

Początek każdego roku to postanowienia, plany, a jednocześnie podsumowania. Przeważnie bardzo lubię ten okres i chętnie biorę w tym udział.  Przepadam za planami. Lubię je realizować! A potem być dumna sama z siebie, że się udało. ☺ W tym roku byłam jednak tak zmęczona natężeniem pracy w grudniu, że przez cały okres poświąteczny i początek stycznia oddałam się kompletnemu nieróbstwu myślowemu. Myślałam li i jedynie o niebieskich migdałach. Jak mi to dobrze zrobiło! – polecam z całego serca. Teraz kompletnie wypoczęta, z czystą głową i masą energii wkraczam w 2019. Ale oczywiście bez małego podsumowania statystyk się nie obejdzie. Ciekawi mnie zawsze, co najbardziej przypada Wam do gustu. Czasem dobrze to intuicyjnie czuję, a czasem potraficie mnie kompletnie zaskakiwać. Tak stało się w tym roku. 

Na pierwszym miejscu wpisów blogowych, niekwestionowany lider, czyli NAJLEPSZA WERSJA CIASTA MARCHEWKOWEGO. Któż nie zna ciasta marchewkowego? Każdy się nim zajadał nie raz, nie dwa. Ale okazuje  się, że te proste, ale dobre przepisy są Wam potrzebne najbardziej. Ciasto marchewkowe rządzi! 

A jaki przepis uplasował się na podium zaraz za nim? Panie i Panowie, srebrny medal dostaje CIASTO SEZAMOWE Z GRUSZKĄ. To przepis opublikowany jeszcze w roku 2017, ale 2018 wciąż był dla niego łaskawy, a Wy ciągle mieliście ochotę po niego sięgać. 

Na razie zatem podium należy do słodkości. Trzecie miejsce jednak wyłamuje się z tego schematu. Tym razem jest całkiem wytrawnie i z całkiem innej bajki. Brązowy medal leci do przepisu FUCZKI, CZYLI PLACKI Z KAPUSTY KISZONEJ. Prosto, warzywnie i na temat. A na naszym podium zdecydowanie rządzą owoce i warzywa. Tak jak być powinno.


Wszystkiego zdrowego,

Agnieszka

PRODUKTY Z PRZEPISU

3 najchętniej czytane przepisy w 2018 roku.

Najbardziej lubicie

Pokaż więcej