gorzka prazone ziarno

Czekolada gorzka BEZ CUKRU, prażone ziarno kakaowaca, 72% kakao 80 gram

15.49 zł
- +

Czekolada gorzka o dużej zawartości kakao (to jest wyznacznik wysokiej jakości czekolady). Smak jest wzbogacony prażonym ziarnem kakaowca.

Czekolada bazuje na naturalnych, bardzo starannie wyselekcjonowanych składnikach najwyższej jakości. Są one nisko przetworzone, co pomaga zachować wysoką zawartość substancji odżywczych. Szczególną uwagę Chocolate Bush przywiązuje do wyboru najlepszych ziaren kakaowca z upraw ekologicznych. I nie bez przyczyny. Właściwości zdrowotne kakao zawartego w czekoladzie znali już Majowie i Aztecy. To prawdziwa skarbnica przeciwutleniaczy (to doceniamy zawsze!), jak i substancji poprawiających humor, łagodzących stres i zwiększających popęd seksualny. Poprawia pamięć (może nie trzeba będzie wszystkiego zapisywać w przypomnieniach telefonicznych!).

Wytwarzana i pakowana jest ręcznie, co sprawia, że to luksusowe dzieło cukiernicze. Idealne, żeby sprawić sobie rozkosz. Dać dziecku jako dobrej jakości słodycz, który osłodzi przedszkolne i szkolne stresy. Zanieść na prezent odwiedzając znajomych (razem z dobrym winem).

Przepisy z wykorzystaniem czekolady znajdziecie na naszym blogu:

Laskowy deser w stylu Monte.

Czekoladowo-orkiszowe muffinki bez cukru. Palce lizać!

Pierniczki zalewają FB! Mamy szybki przepis.

Czekolada i masło orzechowe - pomysł na ciasto doskonałe.

Owsianko, zrób się sama - z kurkumą, dynią i gorzką czekoladą

Zdrowa czekolada - tak jest!

Składniki: czekolada gorzka 97% (masa kakaowa, ksylitol (substancja słodząca), masło kakaowe, emulgator: lecytyna słonecznikowa), prażone ziarno kakaowca 3%. Minimalna zawartość masy kakaowej 72%

KTO SERWUJE? 

Przedstawiamy Wam Chocolate Bush. Znalazła się w Jadłosferze z poszukiwań czekoladowego ideału. Przyniosła ją do nas znajoma rozkochana w tej słodyczy pobudzającej produkcję endorfin. Jako jej sposób na to, żeby jeść naprawdę dobrej jakości czekoladę bazującą na naturalnych składnikach. Czekolada Chocolate Bush jest wytwarzana ręcznie. W małych ilościach. W kameralnej pracowni. Każda tabliczka jest indywidualnie dopracowana. Kakao pochodzi z upraw ekologicznych. Owoce dzięki procesowi liofilizacji zachowują świeżość. Doprawiona jest najwyższej jakości wanilią. Zajada się nią luksusowo mając świadomość tego wszystkiego. Bo to czuć w jej smaku.

Czekolada gorzka BEZ CUKRU, prażone ziarno kakaowaca, 72% kakao 80 gram

Chocolate Bush
Czas dostawy 7 dni
15.49
- +