serce porzeczka

Serce z czekolady gorzkiej truskawki, czarna porzeczka, malina 85 g

15.00 zł
Produkt niedostępny

PRODUKT PRZECENIONY ZE WZGLĘDU NA KRÓTKĄ DATĘ WAŻNOŚCI DO 31.08

Przepiękne czekoladowe serce. Robione ręcznie z dobrej jakości czekolady (zawartość kakao ponad 70%). Przyprawione do smaku liofilizowanymi owocami. Idealne na prezent!

Skład: czekolada gorzka (miazga kakaowa cukier, proszek kakaowy o zredukowanej zawartości tłuszczu emulgator: lecytyna sojowa, aromat naturalny wanilia Bourbon), truskawki, maliny, czarna porzeczka. Masa kakaowa min. 70,4%. Informacja dla alergików: produkt zawiera soję, może zawierać orzechy i mleko.

O czekoladzie poczytacie na naszym blogu:

Zdrowa czekolada - tak jest!

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Chocolate Bush. Znalazła się w Jadłosferze z poszukiwań czekoladowego ideału. Przyniosła ją do nas znajoma rozkochana w tej słodyczy pobudzającej produkcję endorfin. Jako jej sposób na to, żeby jeść naprawdę dobrej jakości czekoladę bazującą na naturalnych składnikach. Czekolada Chocolate Bush jest wytwarzana ręcznie. W małych ilościach. W kameralnej pracowni. Każda tabliczka jest indywidualnie dopracowana. Kakao pochodzi z upraw ekologicznych. Owoce dzięki procesowi liofilizacji zachowują świeżość. Doprawiona jest najwyższej jakości wanilią. Zajada się nią luksusowo mając świadomość tego wszystkiego. Bo to czuć w jej smaku.

Serce z czekolady gorzkiej truskawki, czarna porzeczka, malina 85 g

Chocolate Bush
15.00
Produkt niedostępny