ksiazeca

Herbata Książęca saszetki fix

8.39 zł
Produkt niedostępny

Bardzo lekka i orzeźwiająca w smaku. Jest połączeniem kłącza perzu, morwy białej oraz czarnego bzu.

Czarny bez – rozgrzewa. Reguluje pracę wątroby i pomaga usuwać tłuszcze pokarmowe z organizmu. Kłącze perzu – w skrócie oczyszczacz. Ułatwia usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii. Działa bakteriobójczo. Przeciwzapalnie. Pomaga przy zatruciach pokarmowych. Wspomaga pracę nerek. Zapobiega kamicy.

Morwa biała – zmniejsza apetyt (!) Obniża poziom wchłanianych kalorii. Reguluje poziom cukru we krwi. To herbata dla nas, bo chcemy być zdrowe i smukłe. Jak Ewa Chodakowska. A dla Was?:)

My polecamy ją szczególnie na jesień, kiedy naszym organizmom (pewnikiem szykującym się na mrozy) włącza się obżartuch (zgiń, przepadnij!).

W tej wersji herbata dostępna jest w saszetkach.

Skład: liść morwy białej, kłącze perzu, kwiat bzu czarnego w różnych proporcjach.

Herbaty ziołowe charakteryzują się wyjątkowym aromatem i ciekawym smakiem. Ogrom wiedzy z dziedziny ziołolecznictwa niestety przez lata przyćmiewał bogactwo smaku ziołowych herbatek i skupiał uwagę wyłącznie na ich właściwościach leczniczych. Dziś na szczęście, mieszanki te słusznie zaczynają być postrzegane, jako idealne połączenie naturalnego, wyjątkowego smaku z nieprzebraną skarbnicą zdrowia. Z tego względu, zaparzone listki i kwiaty ziół – najchętniej i najlepiej przyswajane przez organizm, jeśli dodatkowo pochodzą z naszej szerokości geograficznej – cieszą się coraz większą popularnością. Tym razem, już nie tylko wśród schorowanych starszych osób, ale pośród wielbicieli w każdym wieku – prawdziwych koneserów smaku. Co więcej, włączenie do swoich codziennych nawyków popijania trzech różnych mieszanek ziołowych, pozwoli na zachowanie równowagi w całym organizmie – nie tylko zimą, ale przez cały rok.

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Ecoblik. Wytwórcę ekologicznych herbat, ziół, przypraw, kawy i kaszy jaglanej. Nasze absolutne zauroczenie nimi zaczęło się od Herbaty Dworskiej Stefanii Korżowskiej, którą w czasie wakacji w warmińskim Głęboczku znalazłam w hotelowym pokoju. Od długiego czasu szukałam tak mocnego herbaciano-ziołowego doznania. Zaczarowało mnie. Czego i Wam życzę☺ I zaświadczam, że wszystkie produkty tego wytwórcy są magicznie doskonałe. Herbaciane mieszanki wyczarowała pani Stefania Korżowska, znawczyni ziół. Kawy powstają z ręcznie zbieranych na ekologicznych polach ziaren. Wszystko jest proste i naturalne. Tak chce się żyć. Tak dobrze jest żyć.

Herbata Książęca saszetki fix

Eco Blik
8.39
Produkt niedostępny