eko_ 71_rba

Maliny w syropie. 190 g. Bez cukru. Naturalne. Pasteryzowane.

8.89 zł
- +

Maliny w lekkim syropie z dodatkiem fruktozy. 75 g owocu na 100 g produktu.

Maliny są przede wszystkim pyszne. Kto ich nie lubi? A do tego kryją w sobie wiele witamin, substancji mineralnych i kwasy organiczne. Polecane na gorączkę (mają właściwości napotne, a pot powoduje obniżenie temperatury). 

Jak je jeść? U nas najlepiej sprawdza się metoda najprostsza, a mianowicie podjadanie tej pyszności na podwieczorek:) Taki dozwolony słodycz.

To produkt naturalny, naturalnie wydobywający smak owoców. Nie zawiera sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów. 

Skład: maliny (75%), woda źródlana (12%), fruktoza (13%)

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Gryszczeniówkę. Znaną i nagradzaną na różnych regionalnych targach. Ich powidła z węgierek zdobyły złoty medal na Targach Smaki Regionów , a wcześniej wyróżnienie Jakość Tradycja. Sok Pomidorowy otrzymał Złoty Medal na Warszawskich Targach Regionalia. Należą do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulturalnego. Nas to wszystko nie dziwi. Od nas otrzymują certyfikat Babci. Wyróżnienie najwyższe wśród tego rodzaju przetworów. Bo gdzie jadło się najpyszniejsze konfitury i dżemy w życiu? Kto wlewał najpyszniejsze syropy do herbaty? Pytanie jest retoryczne:) A w Gryszczeniówce jest jak u Babci. Czerwona i czarna porzeczka. Aronia. Jabłka. Śliwki. Pomidor. Jagody leśne. Żurawina. Słodko. Pycha. Mniam.

Maliny w syropie. 190 g. Bez cukru. Naturalne. Pasteryzowane.

Gryszczeniówka
8.89
- +