jablkoherb

Herbata zielona z jabłkiem i pąkami sosny 60 g

17.90 zł 16.11 zł
- +

Podstawę tej mieszanki herbacianej tworzą jabłko i dobra, zielona herbata. Ale i trawa cytrynowa ma wiele do powiedzenia, jeśli chodzi o jej ostateczny, orzeźwiający smak smak. Zawarta w niej lukrecja zapobiega rozwojowi próchnicy. Kwiaty czarnego bzu mają zastosowanie przy przeziębieniach. łagodzi dolegliwości związane z przejedzeniem. Kwiat ślazu przynosi ulgę przy bólach gardła, chrypce, czy kaszlu.

Skład: jabłko 35%, herbata zielona gunpowder 28%, pączki sosny 13%, trawa cytrynowa 11% oraz kwiat ślazu, kwiaty czarnego bzu, korzeń lukrecji, anyż gwiaździsty KTO SERWUJE?
 
Przedstawiamy Wam Manufakturę Cieleśnica. Nasze absolutne zauroczenie! Ich produkty są nietuzinkowe i piękne w swojej prostocie. Cudnie pakowane w słoiczki mieszanki ziołowe i herbaty, aż się proszą, żeby pomoc nam wyczarować sobie trochę hygge i cudowny wieczór z nimi pod kocykiem. Konfitury chętnie dołączają się do tej wizji. Syropy pomagają przetrwać jesień, zimę i wiosnę (a te w naszej polskiej rzeczywistości wleką się niemiłosiernie). Słowem, czuć tu rękę prawdziwej czarodziejki, która w zwykłości znajduje niezwykłość i pozwala nam również jej zakosztować. Bardzo nam z tym podejściem po drodze!


Herbata zielona z jabłkiem i pąkami sosny 60 g

Manufaktura Cieleśnica
16.11 17.90
- +

Spróbujcie naszych smaków

Pokaż więcej