eko_ 100_rba

Płatki owsiane bio 300 g

7.79 zł 6.62 zł
- +

Półki sklepowe uginają się od teoretycznie zdrowych płatków śniadaniowych. Acz kiedy wczytamy się w ich składy okazuje się, że często wyroby zwane płatkami z płatkami mają niewiele wspólnego... Naturalne płatki są wytwarzane z ziaren i nic poza ziarnami nie powinno się w nich znajdować. Tak jest właśnie w płatkach Babalskich. Nie ma żadnych niepotrzebnych dodatków.

Owies to najlepsze jedzenie dodające energii na cały dzień. Ma właściwości odchudzające, odmładzające, niespotykane bogactwo witamin i minerałów. Jest najbogatszy w białko ze wszystkich zbóż i wyposażony w najlepszy zestaw aminokwasów.

Płatki w wydaniu Babalskich wytwarzane są ze składników pochodzących z ekologicznych upraw. Polecamy na dobry początek dnia.

Na naszym blogu znajdziecie przepisy z wykorzystaniem płatków owsianych: 

Mąka gryczana w praktyce. Jak ją jeść?

Rabarbar pod owsianą kruszonka. Sezonowe śniadanie. 

Czekoladowa owsianka z chili. Śniadaniowy smakołyk. 

Śliwki pod owsiano-orzechową kruszonką.

Laskoladowa owsianka z malinami.

Truskawka z kokosem, czyli owsianko zrób się sama.

Ciastka owsiane bez cukru

Owsianko, zrób się sama - z kurkumą, dynią i gorzką czekoladą

Borówkowo-kokosowe śniadanie – to jest to!

Co smacznego na śniadanie? Granola!

Zbożowa baza na sezonowe owoce

3 truskawkowe sposoby na mannę kokosową

Ekspresowe ciasteczka owsiane SAMO DOBRO

Wytrawny romans amarantusa ze słonecznikiem. Co z tego będzie?!

Gwyneth Patrol zakochana w naszej kaszy. Zakochaj się i Ty!

Skład: 100% płatki owsiane

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Babalskich. A konkretnie rodzinną markę Aleksandry i Mieczysława sygnowaną ich nazwiskiem. Trafiłyśmy na nich szukając zdrowych węglowodanów dla siebie oraz dzieciaków (Mamo! Proszę! Zrób na obiad kluseczki). To specjaliści przede wszystkim od ekologicznych makaronów oraz mąk i kasz. Bazują na znanym i docenianym ostatnio orkiszu (poprawia nastrój, wydolność, buduje mięśnie i wiele, wiele innych) oraz mniej znanych, a ciekawych pod kątem zdrowotnym dawnych zbożach, a mianowicie samopszy (zawiera mnóstwo białka i aminokwasy wpływające korzystnie na układ nerwowy) oraz płaskurce (masa błonnika i węglowodanów, które powodują redukcję cholesterolu). Wyróżnieni certyfikatem Dziedzictwa Kulinarnego Kujaw i Pomorza. Podajemy ich produkty dzieciom bez wyrzutów sumienia i z pewnością, że stanowią dobrą bazę w ich diecie. Same też sobie nie żałujemy!

Płatki owsiane bio 300 g

Babalscy
6.62 7.79
- +

Spróbujcie naszych smaków

Pokaż więcej