gorzka 72%

Czekolada gorzka BEZ CUKRU 72% kakao 80 g

15.49 zł 13.17 zł
Produkt niedostępny

Słodzona ksylitolem (czyli cukrem z brzozy, mającym znacząco mniej kalorii niż zwykły cukier). Bez laktozy. Bez glutenu. 

Gorzka, mocna czekolada bez dodatków.

Czekolada bazuje na naturalnych, bardzo starannie wyselekcjonowanych składnikach najwyższej jakości. Są one nisko przetworzone, co pomaga zachować wysoką zawartość substancji odżywczych. Szczególną uwagę Chocolate Bush przywiązuje do wyboru najlepszych ziaren kakaowca z upraw ekologicznych. I nie bez przyczyny...

Właściwości zdrowotne kakao zawartego w czekoladzie znali już Majowie i Aztecy. To prawdziwa skarbnica przeciwutleniaczy (to doceniamy zawsze!), jak i substancji poprawiających humor, łagodzących stres i zwiększających popęd seksualny. Poprawia pamięć (może nie trzeba będzie wszystkiego zapisywać w przypomnieniach telefonicznych!).

Wytwarzana i pakowana jest ręcznie, co sprawia, że to luksusowe dzieło cukiernicze. Idealne, żeby sprawić sobie rozkosz. Dać dziecku jako dobrej jakości słodycz, który osłodzi przedszkolne i szkolne stresy. Zanieść na prezent odwiedzając znajomych (razem z dobrym winem).

O czekoladzie poczytacie na naszym blogu:

Zdrowa czekolada - tak jest! 

Znajdziecie tam również przepisy z wykorzystaniem czekolady:

Ciastka orzechowo-owsiane. Smak i zdrowie.

Bardzo migdałowe muffinki bez cukru.

Laskowy deser w stylu Monte.

Czekoladowo-orkiszowe muffinki bez cukru. Palce lizać!


Pierniczki zalewają FB! Mamy szybki przepis.


Czekolada i masło orzechowe - pomysł na ciasto doskonałe.


Owsianko, zrób się sama - z kurkumą, dynią i gorzką czekoladą.


Produkt bezglutenowy.

Składniki: czekolada gorzka (masa kakaowa, ksylitol (substancja słodząca), masło kakaowe, emulgator:  lecytyna słonecznikowa). Minimalna zawartość masy kakaowej 72%.

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Chocolate Bush. Znalazła się w Jadłosferze z poszukiwań czekoladowego ideału. Przyniosła ją do nas znajoma rozkochana w tej słodyczy pobudzającej produkcję endorfin. Jako jej sposób na to, żeby jeść naprawdę dobrej jakości czekoladę bazującą na naturalnych składnikach.

Czekolada Chocolate Bush jest wytwarzana ręcznie. W małych ilościach. W kameralnej pracowni. Każda tabliczka jest indywidualnie dopracowana.  Kakao pochodzi z upraw ekologicznych. Owoce dzięki procesowi liofilizacji zachowują świeżość. Doprawiona jest najwyższej jakości wanilią. Zajada się nią luksusowo mając świadomość tego wszystkiego.  Bo to czuć w jej smaku.

Czekolada gorzka BEZ CUKRU 72% kakao 80 g

Chocolate Bush
13.17 15.49
Produkt niedostępny

Spróbujcie naszych smaków

Pokaż więcej