lukrecja

Korzeń lukrecji 90 g

10.99 zł
- +

Znacie korzeń lukrecji? Ja przyznaję nie miałam o nim pojęcia, dopóki nie uświadomiła mnie Manufaktura Cieleśnica, która zaklęła takowy w szklanym słoiczku. Korzeń lukrecji, stosowany w ziołolecznictwie już od wieków, to świetny zamiennik cukru i doskonały słodzik, który można parzyć razem z herbatą lub innymi ziołami.

Przy okazji, poza dosłodzeniem, można skorzystać z licznych zalet lukrecji, takich jak właściwości wykrztuśne, łagodzenie schorzeń wątroby i żołądka oraz pęcherza moczowego.

Skład: lukrecja korzeń 100%

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Manufakturę Cieleśnica. Nasze absolutne zauroczenie! Ich produkty są nietuzinkowe i piękne w swojej prostocie. Cudnie pakowane w słoiczki mieszanki ziołowe i herbaty, aż się proszą, żeby pomoc nam wyczarować sobie trochę hygge i cudowny wieczór z nimi pod kocykiem. Konfitury chętnie dołączają się do tej wizji. Syropy pomagają przetrwać jesień, zimę i wiosnę (a te w naszej polskiej rzeczywistości wleką się niemiłosiernie). Słowem, czuć tu rękę prawdziwej czarodziejki, która w zwykłości znajduje niezwykłość i pozwala nam również jej zakosztować. Bardzo nam z tym podejściem po drodze!


Korzeń lukrecji 90 g

Manufaktura Cieleśnica
10.99
- +