spirulina i cytryna

Baton owocowy spirulina i cytryna 35 g

3.99 zł
Produkt niedostępny

Batonikowa nowość z tak lubianej przez wielu z Was serii od Dobrej Kalorii. Zachwyca prostotą składu. Ma na stanie tylko orzechy, owoce i spirulinę. Nic więcej tam nie znajdziecie! Można zajadać bez obaw.

To ulubiony batonik mojego syna, który przepada za kwaśnymi smakami i jest fanem cytrynowych przysmaków. Jeśli też tak macie, batonik będzie dla Was idealny. W gratisie macie spirulinę, czyli algę z wyjątkowymi właściwościami odżywczymi. Spirulina obniża ciśnienie krwi, redukuje ryzyko zakrzepów wewnątrzmacicznych, działa przeciwzapalnie, poprawia odporność, poprawia wygląd skóry i paznokci. Ma moc, prawda?:)

Składniki: daktyl, orzechy (orzechy nerkowca, migdały), cytryna liofilizowana (3%), spirulina (2,5%)... i to wszystko!

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam KUBARĘ. To jedna z większych rodzimych firm zajmujących się produkcją ekologicznej żywności. Nie mogło jej u nas zabraknąć, bo to mistrzowie zdrowego podania zbóż. Odkryłyśmy ją szukając kilka lat temu zdrowych przekąsek i ciekawych śniadań dla naszych dzieci. Przyjęła się i została na stałe. Możemy ręczyć, że jej produkty zjada się pysznie w najróżniejszych konfiguracjach Czuć, że zostały stworzone z pasji. Żadnych ulepszaczy i sztucznych dodatków. Prostota i naturalne składniki - wg nas to jest to!

DOBRA KALORIA to marka Kubary, która, jak sama nazwa wskazuje, ma nam dostarczyć dobrych kalorii. Dobrych, czyli nie pustych, tylko niosących ze sobą maksymalnie dużo właściwości odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Baton owocowy spirulina i cytryna 35 g

Kubara
3.99
Produkt niedostępny