pomarancza pylek

Baton owocowy pomarańcza i pyłek pszczeli 35 g

3.99 zł
Produkt niedostępny

Nowa odsłona batoników Dobrej Kalorii, które stały się absolutnym hitem. Jak zwykle jest prosto i idealnie, jeśli chodzi o listę składników. Tylko orzechy, owoce i pyłek pszczeli.

Batonik jest bardzo słodki w smaku. Idealny dla łakomczuchów.

Skład: daktyl, orzechy (orzechy nerkowca, migdały), pyłek pszczeli wielokwiatowy (3,5%), pomarańcza liofilizowana (3%),... i to wszystko!

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam KUBARĘ. To jedna z większych rodzimych firm zajmujących się produkcją ekologicznej żywności. Nie mogło jej u nas zabraknąć, bo to mistrzowie zdrowego podania zbóż. Odkryłyśmy ją szukając kilka lat temu zdrowych przekąsek i ciekawych śniadań dla naszych dzieci. Przyjęła się i została na stałe. Możemy ręczyć, że jej produkty zjada się pysznie w najróżniejszych konfiguracjach Czuć, że zostały stworzone z pasji. Żadnych ulepszaczy i sztucznych dodatków. Prostota i naturalne składniki - wg nas to jest to!

DOBRA KALORIA to marka Kubary, która, jak sama nazwa wskazuje, ma nam dostarczyć dobrych kalorii. Dobrych, czyli nie pustych, tylko niosących ze sobą maksymalnie dużo właściwości odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Baton owocowy pomarańcza i pyłek pszczeli 35 g

Kubara
3.99
Produkt niedostępny