gryka do chrup

Gryka do chrupania bez dodatków 70 g

4.59 zł
- +

W tej paczuszce znajdziesz wyłącznie ekspandowane ziarno gryki bez żadnych dodatków. Proces ekspandowania przebiega krócej niż domowe gotowanie, dzięki czemu gryka zachowuje swoje właściwości. A ma co zachowywać. Ma wysokiej jakości białko, stanowiące aż 80% wartości żywieniowej jajka kurzego, które jest uznawane za białko wzorcowe. Mnóstwo błonnika (jak to kasza). Witaminy z grupy B, wpływające korzystnie na układ nerwowy. I całą masę soli mineralnych, które podnoszą odporność. W sam raz na jesień! My lubimy czasem dodawać grykę zamiast grzanek do zup kremów, szczególnie do dyniowej. Świetnie się ją też po prostu chrupie samą lub z mlekiem, jogurtem.

Przepis z wykorzystaniem gryki do chrupania znajdziecie na naszym blogu:

Bułeczki amarantusowo-gryczane. Ekspresowe wypieki domowej roboty.

Skład: ekspandowane ziarno gryki. 

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam KUBARĘ. To jedna z większych rodzimych firm zajmujących się produkcją ekologicznej żywności. Nie mogło jej u nas zabraknąć, bo to mistrzowie zdrowego podania zbóż. Odkryłyśmy ją szukając kilka lat temu zdrowych przekąsek i ciekawych śniadań dla naszych dzieci. Przyjęła się i została na stałe. Możemy ręczyć , że jej produkty zjada się pysznie w najróżniejszych konfiguracjach Czuć, że zostały stworzone z pasji. Żadnych ulepszaczy i sztucznych dodatków. Prostota i naturalne składniki - wg nas to jest to!

DOBRA KALORIA to marka Kubary, która jak sama nazwa wskazuje, ma nam dostarczyć dobrych kalorii. Dobrych, czyli nie pustych, tylko niosących ze sobą maksymalnie dużo właściwości odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Gryka do chrupania bez dodatków 70 g

Kubara
4.59
- +