lniankiM

Lnianki - woreczek do przechowywania żywności średni 22x30 cm

20.99 zł 18.89 zł
- +

Lnianki to nic innego jak lniane woreczki do przechowywania żywności. Szyte ręcznie. W 100% z polskiego lnu. 

Wiecie dlaczego ze wszystkich materiałów wybrałyśmy właśnie len? Bo zdecydowanie najlepiej nadaje się do przechowywania żywności! 

Lniane tkaniny:

☘ chronią żywność przed zepsuciem, a w szczególności przed pleśnią, wysuszeniem, ale też gniciem; nie na darmo kiedyś owijało się chleb w lnianą ściereczkę, a blachę ze świeżo upieczonym, jeszcze pachnącym ciastem przykrywało również taką ściereczką
☘odrzucają brud i drobne zanieczyszczenia
☘są odporne na pranie; częste pranie lnu tylko go uszlachetnia i wygładza
☘są trwałe i długowieczne, wykonane z nich rzeczy starczają na bardzo długo; ich wytrzymałość jest dwa razy wyższa niż bawełny
☘są polecane dla alergików, nie powodują reakcji alergicznych
☘doskonale chronią przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, chemią i pyłem

Lniane woreczki są lekkie i świetnie nadają się do tego, żeby nosić je zawsze ze sobą w torbie i w strategicznym momencie zakupów pieczywa, warzyw, czy owoców chronić się przed foliówkami. Walczymy o #lesswaste!

Woreczek ma wymiary: 22x30 cm. Zmieścicie w niego bez problemu na przykład kilogram jabłek, gruszek, pomidorów, czy ogórków, zapakujecie winogrona, czy czereśnie. Włożycie szparagi.

Lnianki najlepiej prać w temperaturze 40 stopni i nie wirować.

Skład: polski len 100%

KTO SERWUJE?

Przedstawiam Wam LNIANKI, czyli moje osobiste dziecko. Lniane woreczki na żywność szyte ręcznie w 100% z polskiego, dobrego lnu. Na pomysł stworzenia LNIANEK wpadłam szukając woreczków na żywność na polskim rynku. Okazało się, że tych lnianych znaleźć nie mogłam, a nie na darmo Mama zawsze przekonywała mnie, że takie właśnie są najlepsze - uwierzyłam. I dlatego stworzyłam własne.

Lnianki - woreczek do przechowywania żywności średni 22x30 cm

Lnianki
18.89 20.99
- +

Spróbujcie naszych smaków

Pokaż więcej