Lubczyk

Lubczyk naturalna przyprawa 230 ml

14.90 zł
- +

Ta buteleczka zawiera nic innego, jak tylko sos w stylu maggi. Ale jakże w innym wydaniu! Bazuje na lubczyku, a w składzie ma oprócz niego tylko wodę i przyprawy. Nic zbędnego. Naturalnie i bez chemii zatem podkręci smak Waszych potraw. Jeśli lubicie lubczyk, wypróbujcie go koniecznie. Świetnie sprawdzi się przy gotowaniu domowego rosołu. Lubczyk jest jego idealnym wzmacniaczem. A w przypadku sosu, nie musicie się obawiać, że zepsuje jednolitą konsystencję zupy.

Skład: 38% ekstrakt z lubczyku, 30% woda, ekstrakt z liścia laurowego i ziela angielskiego, sól himalajska, cukier trzcinowy, ocet jabłkowy, przyprawy, czosnek.

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Manufakturę Cieleśnica. Nasze absolutne zauroczenie! Ich produkty są nietuzinkowe i piękne w swojej prostocie. Cudnie pakowane w słoiczki mieszanki ziołowe i herbaty, aż się proszą, żeby pomoc nam wyczarować sobie trochę hygge i cudowny wieczór z nimi pod kocykiem. Konfitury chętnie dołączają się do tej wizji. Syropy pomagają przetrwać jesień, zimę i wiosnę (a te w naszej polskiej rzeczywistości wleką się niemiłosiernie). Słowem, czuć tu rękę prawdziwej czarodziejki, która w zwykłości znajduje niezwykłość i pozwala nam również jej zakosztować. Bardzo nam z tym podejściem po drodze! 


 

Lubczyk naturalna przyprawa 230 ml

Manufaktura Cieleśnica
14.90
- +