gorzka chilli sól

Czekolada gorzka, sól himalajska, chilli, 70% kakao 85 gram

15.00 zł
- +

Od zawsze kochamy ostre chilli dodane do czekolady. Jest obłędne. Do tego sól – i jest jeszcze ciekawiej. Kombinacja dla wytrawnych smakoszy.

Czekolada bazuje na naturalnych, bardzo starannie wyselekcjonowanych składnikach najwyższej jakości. Są one nisko przetworzone, co pomaga zachować wysoką zawartość substancji odżywczych. Szczególną uwagę Chocolate Bush przywiązuje do wyboru najlepszych ziaren kakaowca z upraw ekologicznych. I nie bez przyczyny...

Właściwości zdrowotne kakao zawartego w czekoladzie znali już Majowie i Aztecy. To prawdziwa skarbnica przeciwutleniaczy (to doceniamy zawsze!), jak i substancji poprawiających humor, łagodzących stres i zwiększających popęd seksualny. Poprawia pamięć (może nie trzeba będzie wszystkiego zapisywać w przypomnieniach telefonicznych!).

Wytwarzarzana i pakowana jest ręcznie, co sprawia, że to luksusowe dzieło cukiernicze. Idealne, żeby sprawić sobie rozkosz. Dać dziecku jako dobrej jakości słodycz, który osłodzi przedszkolne i szkolne stresy. Zanieść na prezent odwiedzając znajomych (razem z dobrym winem).

O czekoladzie poczytacie na naszym blogu:

Zdrowa czekolada - tak jest!

Składniki: czekolada gorzka (miazga kakaowa cukier, proszek kakaowy o zredukowanej zawartości tłuszczu emulgator: lecytyna sojowa, aromat naturalny wanilia Bourbon), sól himalajska, chilli. Masa kakaowa min. 70,4%.

KTO SERWUJE?

 

 

Przedstawiamy Wam Chocolate Bush. Znalazła się w Jadłosferze z poszukiwań czekoladowego ideału. Przyniosła ją do nas znajoma rozkochana w tej słodyczy pobudzającej produkcję endorfin. Jako jej sposób na to, żeby jeść naprawdę dobrej jakości czekoladę bazującą na naturalnych składnikach.

Czekolada Chocolate Bush jest wytwarzana ręcznie .W małych ilościach. W kameralnej pracowni. Każda tabliczka jest indywidualnie dopracowana. Kakao pochodzi z upraw ekologicznych. Owoce dzięki procesowi liofilizacji zachowują świeżość. Doprawiona jest najwyższej jakości wanilią. Zajada się nią luksusowo mając świadomość tego wszystkiego. Bo to czuć w jej smaku.

Czekolada gorzka, sól himalajska, chilli, 70% kakao 85 gram

Chocolate Bush
15.00
- +