eko_z goryccc 13_rba

Przyprawa włoska 65 g

8.45 zł
Produkt niedostępny

Nie ma to jak wytwórca z Olkusza, który bierze na warsztat włoskie smaki. Tym razem jednak – to informacja dla sceptyków – eksperyment na temat kuchni włoskiej lepiej niż się udał. To doskonały dodatek do najbardziej popularnych włoskich frykasów – spaghetti, zupy pomidorowej, pizzy. Ale też „deska ratunku“ dla tych, którzy myślą jak doprawić danie, by nie było w nim tylko soli i pieprzu lub też potrzebują doprawić biały ser na śniadanie. Zestaw przypraw jakie dostały się, to idealna mieszanka na wzmocnienie i dobre trawienie.

Skład: Dominuje czosnek, acz skryty pod aromatem czarnuszki. Kompozycje uzupełniają : susz cebulowy, majeranek, pieprz turecki, kozieradka i cząber z lubczykiem.

Nie zawiera chemicznych konserwantów i polepszaczy smaku.

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Visanę. Visana to wytwórca przypraw odkryty przez nas w okresie praktykowania diety tzw. „bezbiałkowej“, czyli wówczas, gdy wydaje się, że wszystko co zjesz powoduje kolkę u Twojego malucha. Visana ratuje każdą dietetyczną potrawę a wyrafinowanym dodaje dobrego smaku. Naturalne składniki i oryginalne mieszanki – tak najkrócej scharakteryzowałybyśmy tego producenta. Bez polepszaczy smaku i bez mitycznego glutaminianu smaku, ale na jadlosfera.pl to chyba oczywiste! Kilka mieszanek przypraw tego producenta jest wprost nie do zastąpienia. Naszymi faworytami są przyprawa do chleba i wszystkie wariacje na temat suszonych pomidorów. To idealne zestawy dla tych, którzy w kuchni pichcą szybko, ale potem długo jedzą delektując się smakiem i dobrym towarzystwem.

Przyprawa włoska 65 g

Visana
8.45
Produkt niedostępny