syropbrzoskwinialawenda

Syrop brzoskwinia z lawendą 230 ml

14.90 zł
Produkt niedostępny

Kto nie lubi słodkiej brzoskwini? Są pyszne. I syrop z Manufaktury w pełni wykorzystuje ten smak. Choć aromatu dodaje mu jeszcze niezastąpiona lawenda.

Brzoskwinia to owoc, który wspomaga układ moczowy i nerki. Zwiększa produkcję czerwonych krwinek, więc jest polecany przy anemii. Ma również właściwości przeciwnowotworowe w zakresie raka piersi. Ma też niski indeks glikemiczny. Lawenda z kolei też nie jest brzydszą siostrą w tym związku. koi układ nerwowy, a jednocześnie potrafi pobudzić przy stanach zmęczenia. Wspomaga układ trawienny.Rozluźnia mięśnie i może łagodzić bóle menstruacyjne i brzucha. Ma właściwości antyseptyczne, a więc pomaga zwalczać bakterie.

Skład: 46%sok z brzoskwini, 27% cukier trzcinowy, 19% sok jabłkowy, 6% esencja z kwiatów lawendy, sok z cytryny bez skórki, kwasek cytrynowy

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Manufakturę Cieleśnica. Nasze absolutne zauroczenie! Ich produkty są nietuzinkowe i piękne w swojej prostocie. Cudnie pakowane w słoiczki mieszanki ziołowe i herbaty, aż się proszą, żeby pomoc nam wyczarować sobie trochę hygge i cudowny wieczór z nimi pod kocykiem. Konfitury chętnie dołączają się do tej wizji. Syropy pomagają przetrwać jesień, zimę i wiosnę (a te w naszej polskiej rzeczywistości wleką się niemiłosiernie). Słowem, czuć tu rękę prawdziwej czarodziejki, która w zwykłości znajduje niezwykłość i pozwala nam również jej zakosztować. Bardzo nam z tym podejściem po drodze! 

Syrop brzoskwinia z lawendą 230 ml

Manufaktura Cieleśnica
14.90
Produkt niedostępny