vegaup-hummus-z-papryka

Hummus z papryką 200 g

8.99 zł
Produkt niedostępny

Spotkany kiedyś Irakijczyk – doskonały kucharz i blogger kulinarny – wspomniał, że gdy pierwszy raz wizytował targi kulinarne w Polsce dostawał białej gorączki, że wszędzie są humusy. Nie pierogi, nie bigos a hummusy. Coś w tym jest. Pokochaliśmy hummusy. U nas to stały element diety dzieci. Wam też polecamy – o ile już nie jesteś hummusożercami.

Skład: gotowana ciecierzyca BIO (40%), woda, pasta sezamowa BIO, pieczona papryka (10%), pomidor suszony, sok z cytryny, sól morska, czerwona papryka chili, czosnek, kmin rzymski, kolendra, pieprz.

KTO SERWUJE?

Vega Up trafił do nas prosto z kuchni jednej z koleżanek weganek. Sprawdziła tę markę „od podszewki” pod kątem wszelkich produktów pochodzenia zwierzęcego, glukozy (która często trafia nawet do słoików oznaczonych magicznym „bio”) czy laktozy. To dobrze, że powstają marki, które do wegańskich wyrobów podchodzą z misją. Boli nas, kiedy masowi wytwórcy obok produkcji puszek z mięsem biorą się też za humusy. Zostawmy to ludziom z pasją. Nasz test na Vega Up wyszedł bardzo pozytywnie, a doznania smakowe utwierdziły nas w przekonaniu, że tego wytwórcy nie może zabraknąć w Jadłosferze. Vega Up tworzy produkty bogate w składniki odżywcze, więc to nie tylko dobre produkty dla wegan, ale i dzieci. U nas świetnie się sprawdzają na dziecięcych talerzach. Zwłaszcza, kiedy brakuje inwencji, z czym zrobić kanapkę na basen, a co dodać do kanapki po gimnastyce☺ Na zdrowie!

Hummus z papryką 200 g

Vega Up
8.99
Produkt niedostępny