vegaup-hummus-ze-szpinakiem

Hummus ze szpinakiem 200 g

8.99 zł
Produkt niedostępny

Hummus ze szpinakiem brzmi intrygująco? O tak! Koniecznie go sprawdźcie, bo nieoczywiste połączenie i naturalne produkty na pewno Was urzekną. My podajemy go na stole z kilkoma kroplami oleju lnianego. Do tego chlebek arabski. I świeży ogórek. Połączenie doskonałe.

Skład: gotowana ciecierzycy BIO (40%), woda, szpinak (14%), pasta sezamowa BIO, sok z cytryny, czosnek, sól morska, kmin rzymski, pieprz

KTO SERWUJE?

Vega Up trafił do nas prosto z kuchni jednej z koleżanek weganek. Sprawdziła tę markę „od podszewki” pod kątem wszelkich produktów pochodzenia zwierzęcego, glukozy (która często trafia nawet do słoików oznaczonych magicznym „bio”) czy laktozy. To dobrze, że powstają marki, które do wegańskich wyrobów podchodzą z misją. Boli nas, kiedy masowi wytwórcy obok produkcji puszek z mięsem biorą się też za humusy. Zostawmy to ludziom z pasją. Nasz test na Vega Up wyszedł bardzo pozytywnie, a doznania smakowe utwierdziły nas w przekonaniu, że tego wytwórcy nie może zabraknąć w Jadłosferze. Vega Up tworzy produkty bogate w składniki odżywcze, więc to nie tylko dobre produkty dla wegan, ale i dzieci. U nas świetnie się sprawdzają na dziecięcych talerzach. Zwłaszcza, kiedy brakuje inwencji, z czym zrobić kanapkę na basen, a co dodać do kanapki po gimnastyce☺ Na zdrowie!

Hummus ze szpinakiem 200 g

Vega Up
8.99
Produkt niedostępny