eko_z goryccc 40_rba

Majeranek 20 g

1.99 zł
- +


Majeranek jest idealny do potraw ciężkostrawnych, więc z tradycyjną kuchnią polską mu po drodze:) Lubią go też Niemcy i Francuzi, a Włosi wykorzystują w pizzy. Lubi się z grochem i kapustą oraz wszelkimi daniami mięsnymi.

Podkręca metabolizm i pomaga trawić. Pomaga na mdłości ciążowe (można go pić w proporcji 2 łyżeczki majerenku na szklankę wody do wypróbowania indywidualnego, bo każdemu pomaga co innego w tym przypadku). Świetny na katar i kaszel.

Nie zawiera chemicznych konserwantów i polepszaczy smaku.

KTO SERWUJE?

 

Visana to wytwórca przypraw odkryty przez nas w okresie praktykowania diety tzw. „bezbiałkowej“ czyli wówczas, gdy wydaje się, że wszystko co zjesz powoduje kolkę u Twojego malucha. Visana ratuje każdą dietetyczną potrawę, a wyrafinowanym dodaje dobrego smaku. Naturalne składniki i oryginalne mieszanki – tak najkrócej scharakteryzowałybyśmy tego producenta. Bez polepszaczy smaku i bez mitycznego glutaminianu smaku, ale na jadlosfera.pl to chyba oczywiste!

 

Kilka mieszanek przypraw tego producenta jest wprost nie do zastąpienia. Naszymi faworytami są przyprawa do chleba i wszystkie wariacje na temat suszonych pomidorów.  To idealne zestawy dla tych, którzy w kuchni pichcą szybko, ale potem długo jedzą delektując się smakiem i dobrym towarzystwem.

Majeranek 20 g

Visana
1.99
- +