6c966c008410a683b7899b16b4b7a265

Żurawina w deserowej czekoladzie 70% 120 g

17.59 zł
Produkt niedostępny
Żurawina należy do czołówki owoców o działaniach prozdrowotnych. Nawet suszona ma zastosowanie profilaktyczne na wiele chorób. Pomimo, iż jest to krzew uprawiany również w Polsce - w wielu jej rejonach jest niedoceniony. A szkoda, ponieważ poza jej pożywnością jest niezwykle smaczna. Szczególnie w czekoladzie deserowej, która nadaje słodkiego posmaku delikatnie kwaskowatym owocom.

Składniki:
czekolada ciemna 64% (prażone ziarno kakao, cukier, emulgator (lecytyna słonecznikowa), suszona żurawina 35% (żurawina, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy), błonnik kakaowy.

KTO SERWUJE?

Manufaktura Czekolady to firma, która jako jedna z niewielu firm na świecie, produkuje czekolady bezpośrednio od ziarna kakao aż do tabliczki. Dba o to, by czekolada była wyrabiana wyłącznie ze składników o najwyższej jakości. Własnoręcznie wybiera najlepsze ziarna i wytwarza z nich miazgę kakaową, do której następnie dodawane są pozostałe surowce. Czekolada od Manufaktury Czekolady to autentyczny, niczym niesfałszowany smak.

Czekolady te dedykowane są dla wszystkich miłośników prawdziwej, zdrowej czekolady, bez sztucznych dodatków, bez lecytyny sojowej. Każda tabliczka jest wyrabiana ręcznie w tradycyjny sposób, tak jak przed wiekami.

Żurawina w deserowej czekoladzie 70% 120 g

Manufaktura Czekolady
17.59
Produkt niedostępny